Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 121 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur grijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 24 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€19,88 (€16,43 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW415633 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 24 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 608 AB |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Bouwhoogte | 121 mm |
| Uitslag | 35 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









