Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 132 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 32 millimeter. Het draagvermogen is 90 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€26,35 (€21,78 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.BAN0.NDA0
| Artikelnummer | ZW171249 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,8 |
| Verwante producten |









