Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type draadstift. De bouwhoogte bedraagt 121 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 24 millimeter. De draagkracht is 70 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€23,55 (€19,46 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW366589 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 24 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 121 mm |
| Uitslag | 35 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x30 |








