Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 132 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 7004 signaalgrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 32 millimeter. De draagkracht is 70 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, glijlager
€16,40 (€13,55 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.BAN0.JKA0
| Artikelnummer | ZW395730 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,8 |








