Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 125 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het draagvermogen is 70 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 50 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€13,13 (€10,85 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW183464 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












