Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 125 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12.5 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 70 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 50 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€11,79 (€9,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW988690 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12.5 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











