Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 125 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12.5 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 70 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 50 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€15,02 (€12,41 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW448135 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12.5 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











