Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 128 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het draagvermogen is 70 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 50 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€19,32 (€15,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW329490 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













