Dit is een stalen zwenkwiel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 126 mm. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het draagvermogen is 250 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€54,04 (€44,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW242635 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 126 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |













