Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 132 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (oranje van kleur). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 35 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€99,29 (€82,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW202928 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 43 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










