Dit bokwiel heeft een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 132 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (oranje van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 35 mm. De draagkracht is 200 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 100 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 132mm bouwhoogte
€37,55 (€31,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW886781 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 43 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |








