Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 125 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 150 kg, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€21,32 (€17,62 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW206881 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












