Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 128 millimeter. Het hele wiel is gemaakt van PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De draagkracht is 280 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€26,15 (€21,61 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW994656 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 280 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |









