Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 128 mm. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 36 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het draagvermogen is 150 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€21,55 (€17,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW808442 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













