Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 100 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 710 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen wiel grijs, 400mm 4.00-8, luchtband 8PR, kogellager, V-40, 25mm asgat
€145,10 (€119,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW815560 |
| Maximum draagkracht | 356 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-40 |
| Ply rate | 8PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








