Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (RAL 9006 aluminiumkleurig van kleur) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 80 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 400 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kruiwagenwiel zonder as, Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Wielen 300 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm diameter, massief rubberen loopvlak, kogellager
€121,61 (€100,50 excl. BTW)
Dit massief rubberen wiel heeft een massief rubberen loopvlak en is dus anti lek.
| Artikelnummer | LW532817 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Passende asbussen |








