Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 90 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 220 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, S-2301, 20mm asgat
€73,66 (€60,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW518676 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








