Dit is een los wiel van staal. De velg is gemaakt van staal (RAL 9006 aluminiumkleurig van kleur) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 385 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 80 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 300 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen wiel, 385mm diameter, massief rubberen loopvlak, rollager
€48,64 (€40,20 excl. BTW)
Dit massief rubberen wiel heeft een massief rubberen loopvlak en is dus anti lek.
| Artikelnummer | LW876792 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 385 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Passende asbussen |








