Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 380 millimeter en de breedte 90 millimeter. De naaflengte bedraagt 69 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 385 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 300 kg, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Stalen wiel, 380mm 3.50-8, luchtband 4PR, rollager, V-5501, 20mm asgat
€71,47 (€59,07 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW984847 |
| Maximum draagkracht | 385 Kg |
| Diameter wiel | 380 mm |
| Naaflengte | 69 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 380x90 / 3.50-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











