Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal (rood) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 320 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60.5 mm en het asgat heeft een diameter van 8 mm. Het draagvermogen is 50 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 50 kg, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 330mm 2.25-8, luchtband 2PR, kogellager, C-51, 8mm asgat
€57,18 (€47,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW906645 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 330 mm |
| Naaflengte | 60.5 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 8 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6001 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-51 |
| Ply rate | 2PR |
| Type ventiel | TR1 |
| Afmetingen band | 330x60 / 12 1/2 x 2 1/4 / 2.25-8 |
| Inchmaat | 8 |






