Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 300 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 210 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 6PR, kogellager, V-6605, 20mm asgat
€80,21 (€66,29 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW786199 |
| Maximum draagkracht | 210 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











