Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 69 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 160 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, rollager, V-6504, 20mm asgat
€60,22 (€49,77 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW685947 |
| Maximum draagkracht | 180 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 69 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6504 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











