Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (RAL 9006 aluminiumkleurig) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte bedraagt 80 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen wiel, 260mm diameter, massief rubberen loopvlak, kogellager, 25mm asgat
€94,14 (€77,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW758357 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |








