Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (kleur RAL 9006 aluminiumkleurig) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 80 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen wiel, 260mm diameter, massief rubberen loopvlak, kogellager, 20mm asgat
€86,32 (€71,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW817037 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 1RS |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |










