Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (kleur grijs). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: CST.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, C-248, 20mm asgat
€64,32 (€53,16 excl. BTW)
Binnenband met Ventiel DIN 7777 90/90.
| Artikelnummer | LW133564 |
| Merk | CST |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-248 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











