Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (kleur rood) en het loopvlak is van PU (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 100 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, PU loopvlak anti-lek, kogellager, 20mm asgat
€43,12 (€35,64 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW176277 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











