Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 224 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 6PR, kogellager, V-6605, 20mm asgat
€59,56 (€49,22 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW369688 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 224 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











