Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. De draagkracht is 110 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, rollager, S-2301, 25mm asgat
€47,03 (€38,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW763064 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









