Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur van kleur) en van het loopvlak luchtband (kleur grijs). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte is 69 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, rollager, C-248, 20mm asgat
€56,86 (€46,99 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW828175 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 69 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-248 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











