Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (aluminiumkleur van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte bedraagt 69 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 200 kilo. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, rollager, C-248, 20mm asgat
€58,95 (€48,72 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW827256 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 69 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | C-248 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











