Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 110 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, V-6605, 20mm asgat
€58,12 (€48,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW177665 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











