Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt) en van het loopvlak rubber (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 57 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 230 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen wiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€20,93 (€17,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW405791 |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 57 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











