Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur verzinkt) en van het loopvlak rubber (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 225 mm en een breedte van 55 mm. De naaflengte bedraagt 55 mm bij een asgat van 25 mm. De draagkracht is 300 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen wiel, 225mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€25,63 (€21,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW511055 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 225 mm |
| Naaflengte | 55 mm |
| Breedte wiel | 55 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











