Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (verzinkt van kleur) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 140 mm en de breedte 37 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 15 mm. De draagkracht is 115 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 kg, Wielen 140 mm, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 140mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€11,04 (€9,12 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW521473 |
| Maximum draagkracht | 115 Kg |
| Diameter wiel | 140 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











