Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 108 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. De draagkracht is 50 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine bokwieltjes, Rubberen wielen, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 80 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 108mm bouwhoogte
€11,81 (€9,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW853539 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











