Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 106 mm. Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 25 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 50 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine bokwieltjes, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 80 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 80mm diameter, rollager, 106mm bouwhoogte
€5,89 (€4,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW247315 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Bouwhoogte | 106 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80/71 / 80x51/60 / Ø8,4 |
| Verwante producten |







