Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 310 millimeter. De velg is gemaakt van staal (rood van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 100 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Bokwielen 100 kg, Bokwielen 260 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, rollager, 310mm bouwhoogte
€60,54 (€50,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW503890 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |













