Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 299 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. De draagkracht is 625 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 250mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 299mm bouwhoogte
€85,97 (€71,05 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW157030 |
| Maximum draagkracht | 625 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 299 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |








