Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte bedraagt 289 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 230 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 575 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 230mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 289mm bouwhoogte
€67,23 (€55,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW630265 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 230 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 289 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











