Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 254 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 220 mm en de breedte 70 mm. Het draagvermogen is 200 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 220mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager, 254mm bouwhoogte
€90,75 (€75,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW930548 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 220 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 254 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Profiel | V-6606 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 220x70 / 2.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |









