Dit bokwiel heeft een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 270 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur grijs) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 16 mm. Het draagvermogen is 1000 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 1000 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 270mm bouwhoogte
€165,36 (€136,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW717030 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 16 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 270 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 180x180 / 145x145 / Ø13 |








