Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 237 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (grijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 60 mm. Het draagvermogen is 75 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 237mm bouwhoogte
€76,74 (€63,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW249595 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 237 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x75/80 / Ø11 |
| Profiel | HF-207A |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |









