Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte bedraagt 235 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 175 mm en de breedte 50 mm. De draagkracht is 600 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 235mm bouwhoogte
€85,17 (€70,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW450005 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









