Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 232 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 175 mm en een breedte van 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 232mm bouwhoogte
€83,71 (€69,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW391325 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 139x120 / 105x80 / 5 / Ø13x16 |
| Verwante producten |









