Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 207 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 600 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 160 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 207mm bouwhoogte
€49,33 (€40,77 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW791094 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











