Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte is 207 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PA (naturel). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 50 mm. Het draagvermogen is 600 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 207mm bouwhoogte
€52,95 (€43,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW475308 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |









