Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 200 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 160 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 200mm bouwhoogte
€40,79 (€33,71 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW928990 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











