Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 200 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 61 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 160 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 200mm bouwhoogte
€36,20 (€29,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW276385 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 61 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











