Dit Novio bokwiel is uitgevoerd met een stalen gaffel en een wiel van polypropyleen (PP) in de kleur gitzwart (RAL 9005). Het wiel heeft een diameter van 15 mm, een breedte van 12 mm en een totale bouwhoogte van 17 mm. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit bokwiel heeft een maximaal draagvermogen van 35 kilogram. Het is het perfecte bokwieltje als u bijvoorbeeld wielen onder schuifdeuren wilt maken. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine bokwieltjes, Bokwielen 30 kg, Bokwielen 15 mm, Meubelwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 15mm diameter, PP loopvlak, glijlager, 17mm bouwhoogte
€1,86 (€1,54 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW393644 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 35 Kg |
| Diameter wiel | 15 mm |
| Breedte wiel | 12 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 17 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 30x17 / 20 / Ø4,1 |






