Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 195 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (naturel) en van het loopvlak PP (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 30 millimeter. De draagkracht is 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Bokwielen 200 kg, Bokwielen 150 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PP loopvlak, rollager, 195mm bouwhoogte
€30,29 (€25,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW490377 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |










